• O YAEKIMO

forum.jpg

Mam na imię Kasia i jestem właścicielką marki YAEKIMO, która stworzona została z miłości do mody i orientu. Z tej miłości powstają niezwykłe, oryginalne kroje ubrań inspirowane tradycyjnymi japońskimi kimonami, w których każda kobieta poczuje się wyjątkowo.

Wykorzystuję cały potencjał kimon i yukaty - można w nich biegać po mieście, wyjść do pracy, na spotkanie towarzyskie lub biznesowe albo zabrać na plażę. Może być także niezwykle eleganckim strojem domowym.

Na koncie instagramowym YAEKIMO pokazuję Wam stylizacje dzienne i wieczorowe. Zapraszam!
 
Bardzo ważna jest dla mnie jakość, dlatego kimona YAEKIMO powstają w kameralnej krakowskiej pracowni projektowo-krawieckiej, a szyjemy z najwyższej jakości materiałów, nie tylko z Polski, ale też z Włoch i z Hiszpanii.

W dobie globalnych sieciówek wielką rzadkością jest unikatowość. Dla mnie jest prawdziwą wartością, więc kimona powstają w bardzo krótkich seriach i choć czasem jest mi żal, nie wracam do raz wykorzystanego wzoru.

Ponieważ wierzę w zrównoważony rozwój, a filozofia zero waste nie jest mi obca, tkaniny wykorzystujemy do ostatniego skrawka. Z resztek powstają kolorowe i szalone opaski i scrunchie.
 
Zapraszam Was do mojego kimonowego świata!
 
Jeśli masz jakieś pytania - pisz lub dzwoń!